AKPT15P1024 Insert Installation Tool, Thread Size 10-24, Grey/Silver
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
18
quantity
Product details
Category
  • Number Of Items: 1
  • Country Of Origin: United States
  • Package Dimensions: 9" L X 15" W X 0.03" H